| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Gelijkstroom | 24V, 15A met interne batterij (2 uur werking) |
| Totaal uitgangsvermogen | 220 W |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45*35*25 CM (antenne 6*2 CM) |
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Werktemperatuur | -20℃~75℃ |
| Werkvochtigheid | 35 tot 95% |
| Stroomverbruik | 60 watts |
|---|---|
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Type | GPS, WiFi, RF-stoorzenders |
| Afmetingen | 200×133×66mm (zonder antenne) |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
| Netto gewicht | 1,8 kg |
| Totaal vermogen | 24W |
| Beveiligingsstraal | 2-30 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Verpakkingsafmetingen | 70x210x240mm |
| Effectief bereik | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Gewicht | 950 g |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Afmetingen | 320×120×430mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 300W |
|---|---|
| Afmetingen | 720×490×240mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Voeding | AC adapter (AC220V) |
|---|---|
| Onderscheppingsradius | 10m-50m (afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Maat | 330×280×120mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55 Celsius-Graad |
| Werktijd | 24 uur continu |
| Gewicht | 62 kg |
| Voeding | AC110-220V |