| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Sıkışma Alanı | 20-80m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 8 kg |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| DC Gücü | 24V, 15A dahili batarya ile (2 saat çalışma) |
| Toplam çıktı gücü | 220 W |
|---|---|
| Vücut büyüklüğü | Gövde 45*35*25 CM (anten 6*2 CM) |
| Vücut ağırlığı | 25,0 kilo |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~75°C |
| Çalışma nemi | 35~95% |
| Güç Tüketimi | 60 watt |
|---|---|
| Ağırlık | 2,5 kg |
| Boyut | 278*137*42mm |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Tip | GPS, WiFi, RF Karıştırıcılar |
| Boyutlar | 200×133×66mm (antensiz) |
|---|---|
| Ambalaj Boyutu | 330×250×80mm |
| Net ağırlığı | 1.8kg |
| Toplam Güç | 24W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 2-30 metre (yerel sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
|---|---|
| Ambalaj Boyutları | 70x210x240mm |
| Etkili Aralık | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Ağırlık | 950g |
| Ağırlık | 15kg |
|---|---|
| Boyutlar | 320×120×430mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Toplam çıktı gücü | 300W |
|---|---|
| Boyutlar | 720×490×240mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 100-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %5-95 |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V) |
|---|---|
| Durdurma Yarıçapı | 10m-50m (sinyal gücüne ve ortama bağlı) |
| Brüt ağırlık | 5.5kg |
| Boyut | 330×280×120mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55 Santigrat Derece |
| Çalışma Süresi | 24 saat sürekli |
| Ağırlık | 62Kg |
| Güç Kaynağı | AC110-220V |