| WİFİ | 2400-2500MHz |
|---|---|
| Ağırlık | 3kg |
| Boyut | 363*137*42mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| Durdurma Yarıçapı | 10-50 metre (sinyal gücüne ve ortama bağlı) |
| Brüt ağırlık | 5,5 kilo |
| Boyutlar | 330×280×120mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Sıklık | 2620 - 2690MHz |
|---|---|
| Ortalama Çıkış Gücü | 50W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
| Boyut | 220*110*146mm |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Sıkışma aralığı | 10-80 metre yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %5 - %95 |
| Ağırlık | 55 kg |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Anten Sayısı | 8 |
| Sıkışma aralığı | 500-1100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Nem | %5 - %95 |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 20W |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Sıkışma aralığı | 2-50 m yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Antenler | Harici çok yönlü antenler |
| Toplam çıktı gücü | 80W |
|---|---|
| Ağırlık | 10kg |
| Boyutlar | 45×30×25cm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-100m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 100W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Güç Tüketimi | 150W |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-80 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Etkili Aralık | 2-20 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Güç seçenekleri | AC adaptörü (DC12V) ve dahili pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| İç kutu boyutu | 220x202x65mm |
| Antenler | 5 adet Harici Çok Yönlü Antenler |
| Şarj Süresi | Yaklaşık 4 saat |