| Werktijd | 1-2 uur |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Binnendoosafmeting | 220x202x65 mm |
| Antennes | 5 stuks externe omnidirectionele antennes |
| Oplaadtijd | Ongeveer 4 uur |
| WIFI | 2400-2500 MHz |
|---|---|
| Gewicht | 3KG |
| Maat | 363*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| Onderscheppingsradius | 10-50 meter (signaalsterkte en omgevingsafhankelijk) |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Afmetingen | 330×280×120 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Frequentie | 2620 - 2690 MHz |
|---|---|
| Gemiddelde Outputmacht | 50W |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
| Dimensie | 220*110*146mm |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Gewicht | 7KG |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +55°C |
| Jamming Range | straal van 10-80 meter (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Gewicht | 55 kg |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Aantal Antennes | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 20W |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Jamming Range | straal van 2-50 m (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Antennes | Externe omnidirectionele antennes |
| Totaal uitgangsvermogen | 80W |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 45×30×25cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-100 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Totaal uitgangsvermogen | 100W |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Stroomverbruik | 150W |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 20-80 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Effectief bereik | 2-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Stroomopties | AC-adapter (DC12V) en ingebouwde batterij |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |