| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| Jamming straal | 5m-30m (afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Maat | 320×240×60mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
|---|---|
| Bruto gewicht | 2 kg |
| Jamming straal | 5m-30m (afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55 Celsius |
| Afmetingen | 320×240×60mm |
| Jamstraal | 2-60 meter (afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V naar DC28V |
| Productgewicht | Ongeveer. 3,0 kg |
| Productgrootte | 210x133x85mm (zonder antenne) |
| Werktijd | Ingebouwde batterij |
| Werktijd | 1-2 uur |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Gewicht | 750g |
| Jamming Range | 1-10M (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Oplaadtijd | Ongeveer 4 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Type | GPS-tracker, frequentieregeling, UAV-stoorzender |
|---|---|
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Back -upbatterij | 500mAh, lithiumbatterij, DC7.4V/850MA |
| Kleur | Zwart, wit |
| Bedrijfstemperatuur | -20° tot 65° C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bruto gewicht | 2 kg |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V 8A) |
| Jamming straal | 5-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Netto gewicht | 2,2 kg |
|---|---|
| Totaal vermogen | 28W |
| Beveiligingsstraal | 2-25 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Afmetingen | 200×133×66mm (zonder antenne) |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/12000mAh |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Functie | Versterkend, Bluetooth, microfoon, antistraling en schildsignaal, waterdicht |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Mededeling | Draadloze |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Werktijd | 24 uur continu |
| Gewicht | 62 kg |
| Voeding | AC110-220V |