| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 5m-30m (sinyal gücüne ve ortama bağlı olarak) |
| Boyut | 320×240×60mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 2 kg |
| sıkışma yarıçapı | 5m-30m (sinyal gücüne ve ortama bağlı olarak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55 Santigrat |
| Boyutlar | 320×240×60mm |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-60 metre (belirli alandaki sinyal gücüne bağlı olarak) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V-DC28V |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık. 3,0 kg |
| Ürün boyutu | 210x133x85mm (antensiz) |
| Çalışma Süresi | Dahili batarya |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Ağırlık | 750g |
| Sıkışma aralığı | 1-10M (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| şarj süresi | Yaklaşık 4 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Tip | GPS Takip Cihazı, Frekans kontrolü, İHA jammer |
|---|---|
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| yedek pil | 500mAh, lityum pil, DC7.4V/850MA |
| Renk | Siyah, beyaz |
| Çalışma Sıcaklığı | -20° ila 65° C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Brüt ağırlık | 2 kg |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V 8A) |
| sıkışma yarıçapı | 5-30 metre (sinyal gücüne ve ortama bağlı olarak) |
| Net ağırlığı | 2.2kg |
|---|---|
| Toplam Güç | 28W |
| Ekranlama Yarıçapı | 2-25 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Boyutlar | 200×133×66mm (antensiz) |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
| Boyut | 14.5*9.5cm,20*10cm veya Özelleştirilmiş,21.5*20cm,16*11cm, özelleştirilmiş |
|---|---|
| İşlev | Güçlendirme, Bluetooth, Mikrofon, anti-radyasyon ve kalkan sinyali, Su geçirmez |
| Garanti | 1 yıl,12 Ay,6 ay,2 yıl |
| Ağırlık | 1-2KG,40g,60g,28g |
| İletişim | Kablosuz |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Süresi | 24 saat sürekli |
| Ağırlık | 62Kg |
| Güç Kaynağı | AC110-220V |