| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Naam | Op een voertuig gemonteerde radar |
|---|---|
| Radarwerkmodus | tweedimensionale fasescan |
| Werkende band | X-band |
| Maximumopsporingsafstand | (detectiekans 85%, percentage vals alarm 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Stroom | AC220V/50Hz |
| sollicitatie | Openbare plaatsen |
|---|---|
| functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Detectorresolutie | 640x512 |
| brandpuntsafstand | 3000 ton/maand |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 505*600*105mm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 |
| Bereik | 10,2 km |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40°C - 55°C |
| Stroominvoer | ≤ 400W (stroomverbruik) AC200V - 240V (ingang) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 75 m/s |
| Effectieve detectiekracht | 100 m - 5,0 km |
| Beveiligingsafstand | 0 ~ 800m |
|---|---|
| Batterij | DC48V/7A |
| Stroomverbruik | 168w |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | ≤5s/cirkel |
| Frequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
| Gewicht | ≤26kg |
| Detectiebereik | 150m ~ 5km (UAV) |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 360° |
| Werkfrequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 75 m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥ 0,2 Hz (12 tpm) |