| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Detectiefrequenties | 30 MHz - 6 GHz, inclusief 2400 MHz |
| Totaal vermogen | 160W |
|---|---|
| Gemiddelde Outputmacht | 47DBM |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V, gelijkstroom 24 V |
| Gewicht | 6KG |
| Detectiebanden | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 0-3 km |
| Jamming bands | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Jamming-afstand | 0-1 km |
| Afmetingen | 730 mm * 385 mm * 120 mm (± 2 mm) |
| De waaier van de radaropsporing | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 300 Stuk/jaar |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Passief RF-sensorbereik | 3-5 km |
| Frequentieband | X-band |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
| Voeding | ≤250W (stroomverbruik) AC220V (ingang) |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
| Gewicht | ≤26kg |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 150 m ~ 10,0 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Azimuth-dekking | 0° ~ 360° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~10km+ (Er zijn verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Naam | Vaste dronedetectie en locatie met automatisch |
| Localiserbare drones | Dji Mavic Air Mini FPV Avata enz. |
| Detectiefrequentieband | 100MHz--6000Hz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Productnaam | Stationair dronedetectiesysteem |
| Afstand | 10 km straal |
| Detectiefrequenties | 30 MHz - 6 GHz, inclusief 2400 MHz |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |