| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Detectieradius | tot 3 kilometer in doorsnee |
|---|---|
| Functie | Detectie/sensor |
| Werktijd | 7*24H continu gebruik |
| Gewicht | 14kgs |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 513*462*233mm |
| Omni-antennes | 8 eenheden |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Levertijd | 5-8 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | UND |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| OEM | Beschikbaar |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Industriële veld | Anti-UAV systeem |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Functie | Drone Uav-detectie/detector/stoorzender |
| Controlevermogen | 360°/90° realtime |
|---|---|
| Kleur | Als fotoshow |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstanden detecteren | Tot 1-3 km. |
| Op technologie gebaseerd | C-band en S-band |