| SCHERM | 3.5 inch kleuren touchscreen |
|---|---|
| Jamming-afstand | 0 km ~ 1,5 km |
| Detectie afstand | 0 km ~ 3 km |
| Detectiebanden | 30MHz~6GHz |
| Gewicht | ≤9,5 kg (inclusief batterij) |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Gelijktijdige detectie | ≥ 30 drones |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Detectie afstand | 2 ~ 10 km |
|---|---|
| Frequentieband voor richtingbepaling | 2 GHz ∼ 6 GHz |
| Richtingnauwkeurigheid | ~10° |
| Detectiemodus | 360° passieve detectie |
| DF-vernieuwingsfrequentie | 10-30 keer/minute |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Detectiebanden | 100 MHz~6 GHz |
|---|---|
| Hoofdbanden | 433 MHz, 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Positioneringsmethode | Protocol parseren positionering |
| Protocol kraken | CRPC, Drone-ID, Externe ID |
| Spoofafstand | 0 ~ 1 km |
| Totaal uitgangsvermogen | 70W |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 120W |
| Gewicht | 2,8 kg (product), 5 kg (verpakking) |
| Maat | 660*290*50mm |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Frequentie | 2,4 GHz 5,8 GHz |
| Productnaam | Alarmsysteem voor drones |
| Doel | DJI, AUTEL, FIMI, YUNEEC, HUBSAN, FPV en racen |
| Operationele Waaier | 2 kilometers |
|---|---|
| Storingfrequenties | GPS, WIFI 2.4G, 5.8G |
| Doelsystemen | UAV's, drones, ongeautoriseerde vliegtuigen |
| Sollicitatie | Beveiliging, militaire bescherming, bescherming van kritieke infrastructuur |
| Garantie | 1 jaar |