| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Frequentiebereik | 300-6200 MHz |
| Drone-detectie | Drones met inbegrip van DJI Autel fpv,etc. |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC, met AC adapter |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Stroombron | Batterij |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Maat | 120 × 21 × 10 cm |
| Gewicht | 6KG |
| Uitgangsvermogen | 60W |
| Naam | Op een voertuig gemonteerde radar |
|---|---|
| Radarwerkmodus | tweedimensionale fasescan |
| Werkende band | X-band |
| Maximumopsporingsafstand | (detectiekans 85%, percentage vals alarm 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Stroom | AC220V/50Hz |
| Beveiligingsafstand | 0 ~ 800m |
|---|---|
| Batterij | DC48V/7A |
| Stroomverbruik | 168w |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 505*600*105mm |