| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Totaal uitgangsvermogen | 220 W |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45*35*25 CM (antenne 6*2 CM) |
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Werktemperatuur | -20℃~75℃ |
| Werkvochtigheid | 35 tot 95% |
| Stroomverbruik | 5,000 W (inclusief cloudplatform en jammer) |
|---|---|
| Gewicht | 150 kg (inclusief cloudplatform en stoorzender) |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | Maandelijks maximaal 95% (minimumtemperatuur 25ºC) |
| Hoogte | ≤2500m |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Naam | anti-drone radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | Wifi Drone-stoorzender |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -10°C tot +50°C |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | ≤80% |
| Stroomverbruik | ≤360W |
| Batterij | 24V, 33AH, ingebouwde standby-batterij zorgt voor een werking van 90-120 minuten |
| Naam | Counter-drone-radars |
|---|---|
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| drone | 1,5 KM-3,5 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Naam | Drone detector radar |
|---|---|
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |