| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan +65°C |
|---|---|
| Oplaadtijd | 5 uur |
| Operationeel vermogen | 90-260V AC of 12/24V DC |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Het openlucht gebruiken | Het openlucht gebruiken |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Interferentiewaaier | 1500-3000 meter |
| Voeding | AC100-240V / DC24V |
| Oplaadtijd | 3-4 uur |
| Ingebouwde batterij | 24V 40A |
| Gewicht | 2,5 kg |
|---|---|
| Antenne -winst | 10DBI |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | 165W |
| Pakketgrootte | 580×420×23mm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Stroombron | Batterij |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Stroomverbruik | 145W |
|---|---|
| Maat | 277 x 80 x 51 mm |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 170W |
|---|---|
| Hoofdmotor gewicht | 16.8kg |
| Maat | 350 × 190 × 490 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Operationeel vermogen | 90-260 VAC / 24V DC interne voeding |
| Batterijen | Interne Li-Ion 20AH |
| koeling | Gedwongen luchtkoeling |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Netto gewicht | 70 kg |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |