| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100 W |
| Frequentie | 5700-5850 MHZ |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Spanning - levering | 24-28V, 0,8-1A |
| Frequentie | 5,2G, 5,8G |
| Voltagelevering | 24-28V, 0,8-1A |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 400-700 MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Uitgangsvermogen | Totaal 385W |
|---|---|
| Voeding | AC 110V of 220V naar DC 27V |
| Werktijd | Continue non-stop werking |
| Koelsysteem | Hoogefficiënte radiator van aluminiumlegering + 4 koelventilatoren |
| Jamstraal | 800-1500 meter |
| Werktemperatuur | -30℃-60℃ |
|---|---|
| Totaal vermogen | 400W |
| Beveiligingsstraal | 50-350 meter bij -75dBm |
| Pakketgrootte | 800 × 700 × 600 mm |
| Netto gewicht | 50KG |
| Jamming straal | Tot 1.5km |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16kg |
| Afmetingen | 551 x 358 x 226 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +50 ° C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Batterij | 27V 56Ah |
|---|---|
| Netto gewicht | 50KG |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 330 W |
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antenne) |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Gewicht | 65KG |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |