| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 8KM-15KM |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 655*680*115mm |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 1,5 km |
| Bereik | 2.1 km |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Naam | Digitale fasearray radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming, anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector, beveiligingsbeschermingsproducten |
| Veiligheid en bescherming | Grondbeveiliging |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 |
| Bereik | 10,2 km |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
|---|---|
| Detectie | radar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Naam | anti -dronesysteem |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |