| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 3KM |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 3km (schip) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 5 km |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 5km (schip) |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° / Verticaal: 40° |
| Detectiesnelheid | 1m/s - 75m/s |
| Minimale detectieafstand | ≤150m |
| Maximale detectiedoelen | 200 |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
|---|---|
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
| Werksysteem | 30.500 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥0,5Hz (antennerotatie ≥30rpm) |
| Detectiefrequentiebanden | 70 MHz-6GHz volledige frequentiebandscanning, detectie en display |
|---|---|
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Detectiebereik | Horizontaal: dekking van 360° Verticaal: -90° tot 90° |
| Sleuteldetectiefrequentiebanden | 800MHz, 900MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gewicht van het detectieapparaat | ≤15Kg |
| sollicitatie | Openbare plaatsen |
|---|---|
| functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Detectorresolutie | 640x512 |
| brandpuntsafstand | 3000 ton/maand |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +55°C |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Stroomverbruik | 15W |
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Detectiefrequentiebanden | 70 MHz-6GHz volledige frequentiebandscanning, detectie en display |
|---|---|
| Sleuteldetectiefrequentiebanden | 800MHz, 900MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Detectiebereik | Horizontaal: dekking van 360° Verticaal: -90° tot 90° |
| Gewicht van het detectieapparaat | ≤15Kg |