| Effectieve schadeafstand | ≥ 20 meter |
|---|---|
| Systeemgewicht | ≤15 kg |
| Interferentiewaaier | Azimut -45° tot +45°, hoogte 0° tot 90° |
| Externe begeleidingsondersteuning | Ja, voor het volgen en begeleiden van doelen |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | Droneversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 428-438MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 160*100*18,8mm |
| Netto gewicht | 500g |
| Werktemperatuur | -20 tot +55° Celsius |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Hostgewicht | 86KG |
| Uitgangsvermogen | 630W |
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 100-6000MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentie | L1: 1575,42 MHz B1: 1561,098 MHz |
| Interferentiebestendigheid | Signaal-interferentieverhouding met enkele interferentie: ≥105dB Signaal-interferentieverhouding met |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤0,2 m/s (95%) |
| Timing nauwkeurigheid | ≤100ns (95%) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Naam | Breedbandversterkers |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V |
| Uitgangsvermogen | 915W |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |