| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100 W |
| Frequentie | 5700-5850 MHZ |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Naam | Draadloze signaalstoorzenders |
|---|---|
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Gebruik | Automobiel, handbediende |
| Maat | 85 mm x 37 mm x 23 mm, 320 * 200 * 460 mm, 150 mm * 100 mm * 16 mm, 65 mm x 61 mm x 26 mm |
| Kleur | Zwart, wit |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Afmetingen | 720×490×240mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van lokale signaaldichtheid) |
| Totaal uitgangsvermogen | 300watt |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Gewicht | 65KG |
| Afmetingen | 720*490*240mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Verpakkingsgrootte | 450×430×150mm |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Stroomverbruik | 3000W |
| Voeding | AC110-240V |
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Antennegrootte (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
|---|---|
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 400 Watt |
| Gewicht | 15KG |