| Totaal uitgangsvermogen | 300W |
|---|---|
| Afmetingen | 720×490×240mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Voeding | 165W |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
| Vochtigheid | ≤85%RH |
| Handmatige versterkingsregeling | 31dB / 1dB stap |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Afmetingen | 189 × 268 × 58 mm |
| Type | Qua-band |
|---|---|
| Dekking | 5000-8000m² |
| Verdienen | 80,0 dB |
| Maat | 239 mm * 268 mm * 58 mm |
| Uitgangsvermogen | 23dBm±2dBm |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 400-700 MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Gewicht | 55 kg |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Aantal Antennes | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1135w |
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Type | Qua-band |
|---|---|
| Dekking | 800-1500m² |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Maat | 189 mm * 268 mm * 58 mm |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 5150-5350 MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |