| Radar tespiti | 1km/3km/5km |
|---|---|
| Şartname | 200kg |
| Menşei | Çin |
| RF karıştırma | Çok Yönlü ve Yönlü |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Jammer |
| Başvuru | Güvenlik ekipmanı |
| İşlev | Drone Karıştırıcı |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Şartname | hapishane jammer |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İşlev | Dedektör, Takip, Jammer |
|---|---|
| Tespit | Radar |
| Ticari marka | Özelleştirilmiş |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 300 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤150m |
|---|---|
| Nominal Güç | 400W |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
|---|---|
| Anten Tipi Seçenekleri | Çok Yönlü Anten Seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Şartname | hapishane jammer |
| GNSS | 1550-1620MHz |
|---|---|
| Menzil | Uzaktan Kumanda Sinyali 1-3km |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |