| Detectie | Radar |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| verstoringsapparaat Antenne | Directioneel + Omnidirectioneel |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| OEM | Beschikbaar |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° / Verticaal: 40° |
| Detectiesnelheid | 1 m/s - 75 m/s |
| Minimale detectieafstand | ≤ 150 m |
| Voeding | Wisselstroom 200-240V |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |