| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Jammer Anteni | Yönlü +Çok Yönlü Anten |
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Karıştırıcı+Dedektör |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Sıkışma aralığı | 3km-5km. |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Kapsam | 360° |
|---|---|
| Veri Hızı | 3-7 saniye |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Güç Tüketimi | 15W |
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
| İzleme Yeteneği | 360°/90° gerçek zamanlı |
|---|---|
| Renk | resim gösterisi olarak |
| Garanti | 1 yıl |
| Mesafeleri Algılama | 1-3 km'ye kadar. |
| Teknoloji tabanlı | C-bandı ve S-bandı |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| İşlev | Dedektör, Takip, Jammer |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Kapsam | Azimut: 360° / Dikey: 40° |
| Algılama Hızı | 1m/sn - 75m/sn |
| Minimum algılama mesafesi | ≤150m |
| Maksimum Tespit Hedefleri | 200 |
| Teslim süresi | 5-8 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100 |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | UND |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |