| Werksysteem | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | X-band |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤ 50 kg |
| Dimensie | 500 mm × 410 mm × 205 mm |
| Werksysteem | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | X-band |
| Detectiebereik | ≥ 3,5 km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤ 10 m |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | X-band |
|---|---|
| Detectiebereik | ≥ 3,5 km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 150 m |
| Stroomverbruik | ≤ 240 W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Storing frequentiebereik | 2,4 GHz, 5,8 GHz, GNSS-banden |
|---|---|
| Effectief bereik | Tot 2 kilometer (afhankelijk van model) |
| Voeding | AC/DC met batterijback-upopties |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Naleving | Voldoet aan internationale wettelijke normen |
| Totaal uitgangsvermogen | 70W |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 120W |
| Gewicht | 2,8 kg (product), 5 kg (verpakking) |
| Maat | 660*290*50mm |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Breng aanwinst over | 15-18dB |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Ruisfiguur | ≤3,5 dB typisch |
| Totaal vermogen | 160W |
|---|---|
| Gemiddelde Outputmacht | 47DBM |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V, gelijkstroom 24 V |
| Gewicht | 6KG |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
| Voeding | AC 220V |
| Gewicht | ≤ 60 kg (inclusief PTZ) |
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Detectiehoogte | 0 ~ 1200m |
|---|---|
| FPV-detectieafstand | ≥1,5 km (ondersteunt real-time analoge videoweergave) |
| Detectietijd | ≤ 5 seconden |
| Detectievermogenverbruik | ≤100W |
| Jamming Response Time | ≤ 3 seconden |