| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werktemperatuur en opslagtemperatuur | -40°C ~ +55°C / -40°C ~ +65°C |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Stroom | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Afmetingen | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Gelijktijdige detectie | ≥ 30 drones |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |