| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0° - 360° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V - AC240V |
| Dekking | Azimut 360 graden / Verticaal 40 graden |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 1m/s - 75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥ 0,5 Hz (antennerotatie ≥ 30 rpm) |
| Nominaal vermogen | 400W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Detectiebereik | 150 m ~ 10,0 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Azimuth-dekking | 0° ~ 360° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,5 m/s - 45 m/s |