| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 0° - 360° |
| Hız Doğruluğu | 0,5m/sn - 45m/sn |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V - AC240V |
| Kapsam | Azimut 360 derece / Dikey 40 derece |
|---|---|
| Algılama Hızı | 1m/sn - 75m/sn |
| Veri Hızı | ≥ 0,5Hz (Anten Dönüşü ≥ 30rpm) |
| Nominal Güç | 400W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
| Algılama Aralığı | 150m ~ 10.0km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01 metrekare) |
| Azimut Kapsamı | 0° ~ 360° |
| Hız Doğruluğu | 0,5m/sn - 45m/sn |