| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Sollicitatie | Openbare veiligheid, voor zwangere vrouwen. Anti-tracking Anti-spionage Anti-straling, controle dron |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | 4,3 kg (product), 7 kg (verpakt) |
|---|---|
| Afmetingen | 660×290×50mm |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC220V/DC24V |
| Ingebouwde batterij | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Jamming straal | 23km |
| Uitgangsvermogen | 78W |
| Maat | 346×216×100mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Voeding | Interne batterij: 24 V, 3500 mAh; of Externe batterij |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Stroomverbruik | 55W |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Uitgangsvermogen | 13W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 6KG |
| Afmetingen | 125×30×12cm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V |
| Werktijd | 40 minuten |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Dimensie | 145 x 95 x 45 mm |
| Uitgangsvermogen | >20W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 1,1 kg |
| Maat | 500×42×100mm |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Naam | Antiuav Hommelstoorzender |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Stroomverbruik | 55W |
| Afmetingen | 277×80×51mm |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |