| Afmetingen | 400 x 290 x 135 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 16kg |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Batterijduur | 1,5 uur (24V, 24A) |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Batterijduur | 80 minuten |
|---|---|
| Afmetingen | 260 x 260 x 70 mm (H × B × D) |
| Gewicht | 2,7 KG (ongeveer) |
| Bedrijfstemperatuur | -20-60 ℃ |
| Jamming Range | Straal 200-600 meter |
| Batterij | 27V 56Ah ingebouwd |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antennes) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Bruto gewicht | 56kg (inclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Gewicht | 1KG bruto |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Jamming Range | 1-20m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Opladen | 4 uur volledig opladen, 1-2 uur werktijd |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Voeding | AC100-240V |
|---|---|
| Werktijd | 50 minuten |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Controlemethode | Configuratiescherm |
|---|---|
| Gewicht | 20KG |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Antenne -winst | 3-8dbi |
| Uitgangsvermogen | 400W Totaal |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 277×80×51mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 50°C |
|---|---|
| Gewicht | Maximaal 35 kg |
| Jamming-afstand | Minimaal 1,5 km |
| Batterij | Ingebouwde lithiumbatterij, werkt ruim 1 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 145 x 80 x 45 mm |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Werktijd | 3,0+ uur met Ni-MH-batterij 8000mAh |