| GNSS | 1550-1620MHz |
|---|---|
| Menzil | Uzaktan Kumanda Sinyali 1-3km |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Dış mekan kullanımı | Dış mekan kullanımı |
| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Tespit | radar |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | Özelleştirilmiş |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Tespit | 3 kilometreye kadar |
|---|---|
| Frekans bandı desteği | 30MHz - 6GHz |
| Tespit yüksekliği | 1km |
| DF Doğruluğu | 10° (aşağıda) ≤3° (havada asılı) |
| Güç Gerilimi | AC 100V-240V |