| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Afmetingen | 238 mm (breedte) * 60 mm (hoogte) * 395 mm (lengte) |
| Netto gewicht | 7,0 kg |
| Type | GPS-tracker, frequentieregeling, UAV-stoorzender |
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| WIFI | 2400-2500 MHz |
|---|---|
| Gewicht | 3KG |
| Maat | 363*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Interferentieband | 400 MHz-6 GHz volledige frequentieband, ondersteuningsfrequentiebandinterval en aangepaste interfere |
| Rotatiesnelheid | Horizontaal 0,1°-20°/S; Kantelen 0,1°-5°/S |
| Hoogtehoek | +90°~-10° |
| Horizontale hoek | Horizontaal 0-360° continue rotatie; |
| Afmetingen | 400×288×155mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 7 |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 200Watt |
| Gewicht | 7KG |
| Maat | 400×288×155mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Gewicht | 15KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| interne batterij | 24V DC, 2 uur looptijd |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Aantal Antennes | 3 |
| Voeding | AC220V of DC48V |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Voeding | adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Afmetingen | 238*134*57mm (exclusief antenne) |
| Bruto gewicht | 1,0 kg |
| Beveiligingsstraal | 30-100 meter bij -75 dBm (varieert afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |