| Voeding | adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Afmetingen | 238*134*57mm (exclusief antenne) |
| Bruto gewicht | 1,0 kg |
| Beveiligingsstraal | 30-100 meter bij -75 dBm (varieert afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
|---|---|
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Totaal vermogen | 12W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (110-240V AC/12V DC) met optie voor autolader |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | 2-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Totaal vermogen | 24W |
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Gewicht | 1050G |
|---|---|
| Afmetingen | 156x88x46mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Beveiligingsstraal | 1-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Totaal uitgangsvermogen | 5,5Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Gewicht | 7KG |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +55°C |
| Jamming Range | straal van 10-80 meter (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 1-20m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 4W |
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Antennes | 8 externe omni-antennes |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
|---|---|
| Maat | 44*11*3,5 cm |
| Gewicht | 2,48 kg |
| Stallingsbereik (radius) | 5 - 40 meter, afhankelijk van de lokale signaalsterkte |
| Totaal uitgangsvermogen | 18 Watt |
| Totaal uitgangsvermogen | 80W |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 45×30×25cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-100 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Totaal uitgangsvermogen | 18 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 3KG |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Maat | 363*137*42mm |