| Gewicht | 45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Buitenbatterij (optioneel) | 24V DC |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Voeding | 250W |
| Winst van antenne | 5 dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +55°C |
| Afmetingen | 380(L) × 300(B) × 90(H) mm |
| Gewicht | 7KG |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Afmetingen | 380(L) * 300(B) * 90(H) mm |
| Gewicht | 7KG |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Energieverbruik | 240W |
| Detectiebanden | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 0-3 km |
| Jamming bands | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Jamming-afstand | 0-1 km |
| Afmetingen | 730 mm * 385 mm * 120 mm (± 2 mm) |
| Bedrijfsfrequentie | BDS-B1: 1561,098 MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42 MHz GLO-G1: 1602 MHz |
|---|---|
| Prestaties bij het onderdrukken van interferentie | Signaal-ruisverhouding met zes interferenties: ≥90dB |
| Bedrijfsspanningsingang | 6~33V |
| Stroomverbruik | ≤25W |
| Opslagtemperatuur | -55°C tot +70°C |
| Bedrijfsfrequentie | L1: 1575,42 MHz B1: 1561,098 MHz |
|---|---|
| Interferentiebestendigheid | Signaal-interferentieverhouding met enkele interferentie: ≥105dB Signaal-interferentieverhouding met |
| Positioneringsnauwkeurigheid | Geen interferentie: Horizontaal ≤1,5 m (95%), Hoogte ≤1,5 m (95%) Met interferentie: Horizontaal |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤0,2 m/s (95%) |
| Bedrijfsspanning | 5-17V |
| Afmetingen | 400 x 290 x 135 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 16kg |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |