| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-28V |
| Boyut | 125*60*20mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 5150-5350MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 150W-200W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 860-930MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 720-1020mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Anten kazancı | 5dBi |
| sıkışma modülleri | 6 |
| Sıkışma aralığı | 5-50m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| Güç Girişi | AC 110-240V |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ambalaj Boyutu | 450×430×150mm |
| Anten kazancı | 5dBi |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çıkış Gücü | 1300 Watt |
|---|---|
| Sinyal Kaynağı | DDS |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Güç Amplifikatörü Koruması | Tam VSWR Koruyucu |