| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | DC 24-28V |
| Maat | 125*60*20mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 5150-5350 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 150W-200W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 860-930MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Antenne -winst | 5 dBi |
| blokkerende modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Verpakkingsgrootte | 450×430×150mm |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
|---|---|
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |