| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 2100-2800Hz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-32V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Sıklık | 900MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Boyut | 20X10X5cm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 700-1000MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-28V |
| Boyut | 125*60*20mm |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 5150-5350MHz |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 400-700 MHz |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| İsim | RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| İsim | Yüksek Güçlü RF Amplifikatör |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyutlar | 661×460×270mm |
| Ağırlık | 55kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |