| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 2100-2800 Hz |
| Werkspanning | DC 24-32V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 900 MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Maat | 20x10x5 cm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 700-1000 MHz |
| Werkspanning | DC 24-28V |
| Maat | 125*60*20mm |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 5150-5350 MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 400-700 MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Naam | Hoge Machtsrf Versterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Afmetingen | 661×460×270mm |
| Gewicht | 55KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |