| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
|---|---|
| Trui | 1/2 Superflexibele coaxiale kabel |
| Jamming Range | 50-300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht en afmetingen | 25kg, 510×430×350mm |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V, 6A |
| Stroomverbruik | 60 watts |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 5 - 50 meter |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1015W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Afmetingen | 720×490×240mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van lokale signaaldichtheid) |
| Totaal uitgangsvermogen | 300watt |
| Gewicht | 2,5 kg |
|---|---|
| Antenne -winst | 10DBI |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | 165W |
| Pakketgrootte | 580×420×23mm |
| Voeding | AC110-240V, 12V/2A |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 2000mA/h |
| Apparaatmaat | 113*60*31 mm |
| Temperatuurbereik | -10 ° C tot +50 ° C |
| Ingebouwde batterijduur | 1-2 uur |
| Pim | <-107dBm |
|---|---|
| Verdienen | 5 dBi |
| Ingangsimpedantie | 50Ω |
| Lengte | 80cm (CH3: 113cm) |
| windsnelheid | 60 m/s |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Gewicht | 35KG |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Impedantie | 50 ohm |
|---|---|
| Verdienen | 2-3dBi |
| Max. Stroom | 50 W |
| Kleur | Zwart |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Voeding | 165W |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
| Vochtigheid | ≤85%RH |