| Karıştırıcı Modülleri | 6 |
|---|---|
| Tulum | 1/2 Süper esnek koaksiyel kablo |
| Sıkışma aralığı | 50-300 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık ve Boyutlar | 25Kg, 510×430×350mm |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
| Toplam çıktı gücü | 13 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V, 6A |
| Güç Tüketimi | 60 watt |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 5 - 50 metre |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1015W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 65kg |
|---|---|
| Boyutlar | 720×490×240mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 100-600m (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 300 Watt |
| Ağırlık | 2,5 kg |
|---|---|
| Anten kazancı | 10DBi |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | 165W |
| Paket Boyutu | 580×420×23mm |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 12V/2A |
|---|---|
| Dahili batarya | 2000mA/h |
| Cihaz boyutu | 113*60*31mm |
| Sıcaklık Aralığı | -10 ° C ila +50 ° C |
| Dahili pil süresi | 1-2 saat |
| PIM | <-107dBm |
|---|---|
| Kazanmak | 5dBi |
| Giriş Empedansı | 50Ω |
| Uzunluk | 80cm (CH3: 113cm) |
| rüzgar hızı | 60 m/s |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
|---|---|
| Ağırlık | 35kg |
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Empedans | 50 ohm |
|---|---|
| Kazanmak | 2-3dBi |
| Maks. Güç | 50 W |
| Renk | Siyah |
| Nem | %5 - %95 |
| Güç Girişi | AC 110-240V |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 165W |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
| Nem | ≤85% bağıl nem |