| Battery Working Time | 45 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 240W |
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Total Output Power | 125W |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Humidity | 5% - 95% |
| Operating Temperature | -25°C To +55°C |
| Dimensions | 380(L) × 300(W) × 90(H) Mm |
| Weight | 7kg |
| Net Weight | 7kg |
|---|---|
| Packing Size | 55 × 44 × 15cm |
| Dimensions | 450 × 238 × 60mm (excluding Antennas) |
| Total Power | 45W |
| Power Supply | AC Adapter 50-60Hz (110V Or 220V AC To 12V DC) With Car Storage Battery Charger DC12V |
| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (110 Or 240V AC-27V DC) |
| Net Weight | 70kg |
| Total Power | 350W |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Packing Size | 250×240×100mm |
|---|---|
| Gross Weight | 1.35kg |
| Total Power | 5.5W |
| Battery | 7.4V/4700mAh |
| Power Supply | Adapter 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Working Temperature | -20℃ To 75℃ |
|---|---|
| Body Weight | 25.0 Kg |
| Total Output Power | 220W |
| Working Humidity | 35-95% |
| Body Size | Body 45×35×25 CM (antenna 6×2 CM) |
| Antenna | 380mm Long |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Dimensions | 330×238×60mm |
| Weight | 6.5Kg |
| Jamming Range | Radius 10-40 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency Range | 1100-1500 MHz |
| Working Voltage | 28V |
| Working Current | 8 - 10A |
| Name | Anti Drone Module |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 10w |
| Frequency | 5725-5850mhz |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Weight | 30Kg |
| Total Output Power | 500Watt |
| Power Supply | AC220V Or DC 28V |