| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Total Output Power | 400 Watt |
| Weight | 28 Kg |
| Dimensions | 592 * 395 * 265 Mm |
| Jamming Range | 50-600 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions | 592×395×265mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jumper | 1/2 Superflexible Coaxial Cable |
| Jamming Range | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Style | Swim Trunk,Swim Jammer,Bikini,Sun Protection Shirt,bra Top Plus Thong With Drawstrings |
|---|---|
| Supply Type | OEM Service,In-Stock Items |
| Color | As Pictures Show |
| Size | M,XL,L,S,XXS |
| Packing | 1pc/Opp Bag,Opp Bag,Customer's Requests,1set/Opp Bag |
| Dimensions | 163×85×43mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 1kg |
| Total Power | 5.6W |
| Built-in Battery | 7.4V/4700mAh |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Total Output Power | 13 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V |
| Weight | 2.5kg |
| Size | 278*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity Range | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Gross Weight | 3.6KG |
| RF Output Power | 22 Watts |
| Dimensions | 350×278×98mm |
| Jamming Radius | 10-50 Meters (signal Strength And Environment Dependent) |
|---|---|
| RF Output Power | 26 Watts |
| Gross Weight | 5.5KG |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Dimensions | 220 × 110 × 146mm |
| Weight | 5.5kg |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Jamming Range (Radius) | 50-200m (Dependent On Local Signal Intensity) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jammer Module Number | 6 |
| Power Consumption | 1800Watt |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
| Working Temperature | -20 To +55° Celsius |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Host Weight | 86Kg |
| Output Power | 630W |
| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |