| Werktijd van de batterij | 45 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 240W |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +55°C |
| Afmetingen | 380(L) × 300(B) × 90(H) mm |
| Gewicht | 7KG |
| Netto gewicht | 7KG |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 55×44×15cm |
| Afmetingen | 450 × 238 × 60 mm (exclusief antennes) |
| Totaal vermogen | 45W |
| Voeding | AC-adapter 50-60Hz (110V of 220V AC naar 12V DC) met auto-acculader DC12V |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Netto gewicht | 70 kg |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Verpakkingsgrootte | 250×240×100mm |
|---|---|
| Bruto gewicht | 1,35 kg |
| Totaal vermogen | 5.5W |
| Batterij | 7.4V/4700mAh |
| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Werktemperatuur | -20 ℃ tot 75 ℃ |
|---|---|
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 220W |
| Werkvochtigheid | 35-95% |
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45×35×25 CM (antenne 6×2 CM) |
| Antenne | 380 mm lang |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 330×238×60mm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Jamming Range | Straal 10-40 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentiebereik | 1100-1500 MHz |
| Werkspanning | 28V |
| Werkende stroom | 8 - 10A |
| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 30 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 500 watt |
| Voeding | AC220V of DC28V |