| Weight | 45kg |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Signal Density) |
| Built-in Battery | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Total Power | 16W |
| Net Weight | 1.5kg |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Continuous Operation | More Than 2.5 Hours |
| Weight | 2kg (full Set) |
|---|---|
| Dimensions | 171×98×58mm (excluding Antennas) |
| Power Supply | 50-60Hz, 100-240V AC, DC12V |
| Total Output Power | 10W |
| Shielding Range | 5-20 Meters (-75dBm) |
| Power Supply Mode | Inner Battery: 24V, 5AH |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Weight | 5.2KG (Packing Weight: 8KG) |
| Size | 340*270*150mm |
| Inner Antenna | 6-8dBi Gain |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
|---|---|
| Total Output power | 90W |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Power Consumption | 140W |
| Size | 660X290X50mm |
| Output Power | Total 45W, 1-3W Per Band |
|---|---|
| Jam Radius | 2 To 40 Meters |
| Power Supply | AC 110V Or 220V To DC 12V |
| Product Size | 450 × 238 × 60 Mm (excluding Antennas) |
| Product Weight | 8 Kg |
| Packing Size | 25×24×7cm |
|---|---|
| Total Power | 7W |
| Shielding Radius | 2-20 Meters At -75dBm |
| Continuous Operation | Over 2 Hours |
| Built-in Battery | 7.4V/8000mAh |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Pelican Case | 1440, 30kg Weight |
| Humidity | 5% To 90% |
| Operating Temperature | -20℃ To +60℃ |
| Weight | 90 Kg (main Unit Only, Excluding Antenna And Accessories) |
| Power Supply | AC Adapter 50-60Hz (110 Or 220V AC-12V DC) With Car Storage Battery Charger |
|---|---|
| Dimensions | 460 × 238 × 60mm (excluding Antennas) |
| Packing Size | 55 × 44 × 15cm |
| Net Weight | 7kg |
| Total Power | 42W |
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
|---|---|
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Operational Power | 90-260 VAC / 24V DC Internal Power Supply |
| Batteries | Internal Li-Ion 20AH |
| Cooling | Forced Air Cooling |