| Humidity | 5%-95% |
|---|---|
| Weight | 65Kg |
| Power Consumption | 3000W |
| External Panel Antennas Size | 640×540×550mm |
| Power Supply | AC110-240V |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 35Kg |
| Total Output Power | 300 Watt |
| Dimensions | 400 X 290 X 135 Mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 16kg |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Shielding Radius | 20-500 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Modules Per Unit | 13 |
|---|---|
| Output Power | 1300 Watts |
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Remote Control | Wired ON/OFF Switch |
| Operating Hours | Unlimited |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Weight | 4.3KG (Device), 7KG (Packed) |
| Dimensions | 660*290*50mm |
| Battery Runtime | 40-50 Minutes |
| Total Output Power | 100W |
| Power Supply | AC100-240V Or 12V Car Charger |
|---|---|
| Working Time | 3.0+ Hours |
| Battery | Ni-Mh Battery 8000mAH |
| Dimensions | 145 X 80 X 45mm |
| Warranty | 1 Year |
| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 70kg |
| Working Temperature | -30 To 60°C |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Power Supply | AC110 Or 220-240V / DC 27V |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 50~150 Meters |
| Weight | 11Kg |
| Dimensions | 560 X 235 X 95mm |
| Warranty | 1 Year |
| Dimensions | 370 X 140 X 51mm |
|---|---|
| Total Output Power | 18W |
| Weight | 4.0kg |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC With AC Adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Jamming Range | Up To 40m (range Depends On Signal Strength In Given Area) |
| Dimensions | 580×280×410mm |
|---|---|
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Jammer Modules | 6 |
| Optional External Battery | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |