| Pil çalışma süresi | 45 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 240W |
| Panel Anten | 10dBi Kazanç |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Nem | %5 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Boyutlar | 380(U) × 300(G) × 90(Y) mm |
| Ağırlık | 7kg |
| Net ağırlığı | 7kg |
|---|---|
| Ambalaj Boyutu | 55×44×15cm |
| Boyutlar | 450 × 238 × 60 mm (antenler hariç) |
| Toplam Güç | 45w |
| Güç Kaynağı | AC adaptör 50-60Hz (110V veya 220V AC - 12V DC), araç aküsü şarj cihazı DC12V ile |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (110 veya 240V AC-27V DC) |
| Net ağırlığı | 70kg |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Ambalaj Boyutu | 250×240×100mm |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 1.35kg |
| Toplam Güç | 5,5 W |
| Pil | 7.4V/4700mAh |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ila 75 ℃ |
|---|---|
| Vücut ağırlığı | 25,0 kilo |
| Toplam çıktı gücü | 220W |
| Çalışma nemi | %35-95 |
| Vücut büyüklüğü | Gövde 45×35×25 CM (anten 6×2 CM) |
| Anten | 380mm Uzunluk |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyutlar | 330×238×60mm |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 10-40 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Frekans Aralığı | 1100-1500 MHz |
| Çalışma Gerilimi | 28V |
| Çalışma akımı | 8 - 10A |
| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Ağırlık | 30kg |
| Toplam çıktı gücü | 500 watt |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC 28V |