| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 400 watt |
| Ağırlık | 28 kg |
| Boyutlar | 592*395*265mm |
| Sıkışma aralığı | 50-600 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Tulum | 1/2 Süper esnek koaksiyel kablo |
| Sıkışma aralığı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Stil | Mayo, Yüzme Jammer'ı, Bikini, Güneşten koruyucu gömlek, sutyen üst artı büzme ipli tanga |
|---|---|
| Tedarik türü | OEM hizmeti, Stoktaki Ürünler |
| Renk | Resimlerin Gösterdiği Gibi |
| Boyut | M,XL,L,S,XXS |
| Ambalaj | 1 adet/Opp Çanta, Opp Çanta, Müşterinin istekleri, 1 takım/Opp Çanta |
| Boyutlar | 163×85×43mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 1 kg |
| Toplam Güç | 5,6w |
| Dahili batarya | 7.4V/4700mAh |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Toplam çıktı gücü | 13 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Ağırlık | 2,5 kg |
| Boyut | 278*137*42mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Brüt ağırlık | 3.6kg |
| RF çıkış gücü | 22 Watt |
| Boyutlar | 350×278×98 mm |
| sıkışma yarıçapı | 10-50 metre (sinyal gücüne ve ortama bağlı) |
|---|---|
| RF çıkış gücü | 26 Watt |
| Brüt ağırlık | 5.5kg |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Boyutlar | 220 × 110 × 146 mm |
| Ağırlık | 5.5kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Sıkışma Aralığı (yarıçap) | 50-200m (Yerel sinyal yoğunluğuna bağlıdır) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Karıştırıcı Modül Numarası | 6 |
| Güç Tüketimi | 1800Watt |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55° Santigrat |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Çıkış Gücü | 630W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |