| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |
|---|---|
| Adapter | AC Adapter (DC12-24V) |
| Battery | Built-in 4300mAh |
| Total Output Power | 6.5Watt |
| Jamming Range | 10-30M |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 580×280×410 Mm |
| Running Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 30 Kg |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Dimensions (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 6 |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Total Output Power | 6.5 Watt |
|---|---|
| Weight | 950g |
| Dimensions | 90x38x156mm (excluding Antennas) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Jamming Range | 10-30M Depending On Signal Strength |
| Power Supply | AC220V Or DC48V |
|---|---|
| Weight | 40 Kg |
| Dimensions | 592 × 395 × 265 Mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-300 Meters (dependent On Local Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Weight | 65kg |
| Dimensions | 720*490*240mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 5%-95% |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Weight | 30kg |
| Dimensions | 520 × 300 × 190mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Size | 330×280×120mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Gross Weight | 5.5KG |
| RF Output Power | 26 Watts |
| Weight | 3.36kg |
|---|---|
| Size | 470*360*8.5mm |
| Humidity | 5% - 95% |
| Total Output Power | 16 Watt |
| Power Supply | AC100-240V, DC 12V |
| Weight & Dimensions | 10Kg, 45×30×15cm (Packing: 55×34×21.5cm) |
|---|---|
| Jamming Source | Frequency Scan Technology |
| Jamming Range | 20-100 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Jumper | 7D-FB Superflexible Coaxial Cable |
| Power Consumption | 250Watt |