| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 400 Watts |
| Gewicht | 28 kg |
| Afmetingen | 592*395*265 mm |
| Jamming Range | 50-600 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Trui | 1/2 Superflexibele coaxiale kabel |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stijl | Zwembroek, zwembroek, bikini, zonwerend shirt, bh-topje en string met trekkoorden |
|---|---|
| Soort levering | OEM de dienst, in-Voorraadpunten |
| Kleur | Zoals de Beelden tonen |
| Maat | M,XL,L,S,XXS |
| Verpakking | 1pc/Opp Zak, Opp Zak, verzoeken van de klant, 1set/Opp Zak |
| Afmetingen | 163×85×43mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 1 kg |
| Totaal vermogen | 5.6w |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/4700mAh |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bruto gewicht | 3,6 kg |
| Rf-Outputmacht | 22 Watt |
| Afmetingen | 350×278×98mm |
| Jamming straal | 10-50 meter (signaalsterkte en omgevingsafhankelijk) |
|---|---|
| Rf-Outputmacht | 26 Watt |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Afmetingen | 220 × 110 × 146 mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Stallingsbereik (radius) | 50-200 m (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Stroomverbruik | 1800Watt |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Werktemperatuur | -20 tot +55° Celsius |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Hostgewicht | 86KG |
| Uitgangsvermogen | 630W |
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |