| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1135w |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Ticari marka | WaveSonics |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| İzleme Yeteneği | 360°/90° gerçek zamanlı |
|---|---|
| Renk | resim gösterisi olarak |
| Garanti | 1 yıl |
| Mesafeleri Algılama | 1-3 km'ye kadar. |
| Teknoloji tabanlı | C-bandı ve S-bandı |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m (sinyal ağı koşullarına bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 5-50 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Boyutlar | 238×60×395 mm |
| Net ağırlığı | 7.0kg |
| İsteğe bağlı frekanslar | 4G2300, WIFI5.8G, 3.6G, UHF200-400MHz, Kablosuz kamera 1000-1390MHz, vb. |
| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Giriş/çıkış | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 240W |
| Boyut | 277×80×51 mm |
| Panel Anten | 10dBi Kazanç |
| Pil çalışma süresi | 45 dakika |
| Toplam Güç | 40W |
|---|---|
| Anten kazancı | 10DBi |
| çıkış kanalları | 4 |
| Sıkışma aralığı | 800m-1.2km |
| Engellenen Frekanslar | 900MHz, 1575MHz, 2400MHz, 5800MHz |
| İsim | Drone Anti Jammer Cihazı |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 2400-2500MHz | 5150-5350MHz/5725-5850MHz |
| Maksimum Çıkış Gücü | 43dBm(20W) | 43dBm(20W) |
| Giriş Tetik Gücü | Min:3dBm Maks:23dBm | Min:3dBm Maks:23dBm |
| Şarj Gerilimi | 16.8V/3A |