| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1135w |
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Controlevermogen | 360°/90° realtime |
|---|---|
| Kleur | Als fotoshow |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstanden detecteren | Tot 1-3 km. |
| Op technologie gebaseerd | C-band en S-band |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000mhz |
| Bruto gewicht | 45 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500-2000 m (afhankelijk van signaalnetwerkomstandigheden) |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | 5-50 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Afmetingen | 238×60×395mm |
| Netto gewicht | 7,0 kg |
| Optionele frequenties | 4G2300, WIFI5.8G, 3.6G, UHF200-400MHz, draadloze camera 1000-1390MHz, enz. |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Maat | 277×80×51mm |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Werktijd van de batterij | 45 minuten |
| Totaal vermogen | 40W |
|---|---|
| Antenne -winst | 10DBI |
| Uitvoerkanalen | 4 |
| Jamming Range | 800m-1,2km |
| Geblokkeerde frequenties | 900 MHz, 1575 MHz, 2400 MHz, 5800 MHz |
| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5350 MHz/5725-5850 MHz |
| Maximaal uitgangsvermogen | 43dBm(20W) | 43dBm(20W) |
| Input triggervermogen | Min:3dBm Max:23dBm | Min: 3 dBm Max: 23 dBm |
| Laadspanning | 16,8V/3A |