| Detectiefrequentie | 20MHz-6GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | >500m-5km |
| Detectiehoek | 360° |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤20m (TDOA), ≤5m (resolutie) |
| Soorten loksignalen | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Detectie afstand | ≥ 1500m |
|---|---|
| Daglichtcamera | 2688x1520(RES) |
| Spoofing-dekking | Azimut: 360° |
| Spoofing-frequentiebanden | 1,575,42 MHz ± 1,023 MHz (GPS-L1), 1602 MHz + N*5625 kHz (N tot --6) (GLONASS-L1) |
| Detectiehoogte | 300KM |
| Detectiebanden | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 0-3 km |
| Jamming bands | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Jamming-afstand | 0-1 km |
| Zendbanden | GPS-L1, GLONASS-L1, BDS-B1 |
| Succespercentage bij opsporing | ≥95% |
|---|---|
| Detectiebereik | 500-3000m |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gelijktijdige doelen | ≥10 sorties |
| Reactietijd | ≤6s |
| Vermogensspanning | AC 100V-240V |
|---|---|
| Werktijd | 7*24H continu gebruik |
| Gegevenssnelheid | 3s-7s |
| Gewicht | 14kgs |
| Afmetingen | L 410 x B 330 x 190 mm |
| Naam | luchtverdedigingsradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 15 km |
| Detectiebereik | ≥10km (RCS=0,01m²) |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° Helling: 40° |
| Gegevenssnelheid | 3s zoeken, 0,5s volgen |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤ 8 m |
| Stroomverbruik | 9000W |
| Sollicitatie | Openbare plaatsen |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Doelgrootte | ≥0,1mx0,1m |
| Velociteit van het doel | ≤ 50 m/s |
| Detectie- en positioneringsafstand | 1 tot 10 km |
|---|---|
| Azimut-fout | ≤ 1,5° (RMS) |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Succespercentage bij opsporing | ≥95% |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0° - 360° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V - AC240V |